Мы в социальных сетях:

     

   

  Бизнес-семинары

   

  Бізнес-семінар «ТОП найгарячих питань для хенд-мейдерів»
  Асоціації «АВІРСУ»
  18 жовтня 2019 г. (13.00 – 17.00)

  1. Як зрозуміти, хто ваш клієнт, що йому потрібно та де його зловити?
  2. Питання щодо ціноутворення. Як працювати з запереченнями типу «це дорого» та відкладеними покупками?
  3. Найпоширеніші помилки на етапі переходу від хобі до організації бізнесу.
  4. Як і де продавати свою продукцію? Плюси і мінуси онлайн і офлайн майданчиків.
  5. Особливості продажів хенд-мейд продукції на виставках, ярмарках, фестивалях.

  Спікер: Наталія Волошина, виконавчий директор Асоціації Виробників та Імпортерів Рекламних Сувенірів України («АВІРСУ»), тренд-хантер, контриб*ютор, фахівець у сфері рекламно-маркетингових комунікацій, бізнес-консультант.
  Бізнес-семінар, що засновано на практичному досвіді малого і середнього бізнесу сувенірно-подарункової індустрії, орієнтований на майстрів і ремісників, які створюють щось своїми руками, але не знають або не чітко собі уявляють, що з цим робити далі.
  Пропонуємо розглянути ТОП найгарячих питань, з якими постійно стикаються як хенд-мейдери- початківці на етапі переходу від хобі до побудови бізнесу, так і майстри з досвідом. Оскільки ми живемо в той час, в якому бізнес-середовище змінюється дуже швидко, тому не завжди вчасно встигаємо відслідковувати, реагувати і пристосовуватися до нових реалій.
  В межах семінару буде можливість вступити в діалог з фахівцем, який кожен день спілкується з представниками бізнесу самих різних форматів і масштабів, і володіє цілим портфелем практичних рішень з досвіду українських бізнес-реалій.
  У семінарі представлені базові фрагменти з маркетинг-курсу для майстрів і ремісників з метою створення власного бізнес-проекту. Виключно практична витримка з багаторічного досвіду роботи в сувенірно-подарунковій, рекламній та виставковій індустріях.

  Реєстрація обов*язкова https://forms.gle/4iz8c44mqioMAh1u8
  www.avirsu.com.ua
  www.facebook.com/avirs


   

  Сегодня: